We hebben een breed assortiment in onze full vending service automaten, van verfrissende drankjes en bekende snacks tot…
Ik wil full vending serviceWe komen de automaat vrijwel altijd kosteloos leveren. Je betaalt geen fee en geen inkoop van producten. We zorgen er tevens voor dat de automaat altijd netjes en goed gevuld is met een uitgebreid assortiment. Het enige dat we nodig hebben is een stroompunt en ongeveer 1m² ruimte!
Op afstand kunnen we de voorraad in de automaten uitlezen waardoor we precies weten wat er bijgevuld moet worden. Uiteraard zorgen we er ook voor dat de automaat regelmatig zijn onderhoud krijgt. Bij storingen zorgt onze technische dienst ervoor dat deze snel wordt verholpen zodat de automaat niet langer dan nodig buiten gebruik is.
Onze bestaande klanten ervaren het als zeer prettig dat iedereen altijd de mogelijkheid heeft om een verfrissend drankje of lekkere snack aan te schaffen op ieder moment van de dag. Zo vergroot je de waardering onder collega’s, bezoekers of studenten.
Standaard worden onze automaten uitgerust met een contactloos betaalsysteem. Geen contact geld op zak? Geen probleem, met pinpas en telefoon kan er ook bij onze automaten betaald worden! Zo kan iedereen gebruik maken van onze automaten.
Wij plaatsen gratis vending automaten bij verenigingen en instellingen met:
“Gratis een gevulde automaat op jouw locatie”
+31 24 890 13 50Nadat je de aanvraag bij ons hebt gedaan zullen we snel contact met je opnemen om ideeën en mogelijkheden te bespreken. Na het klaarmaken van de gewenste automaat komen we deze op de juiste plek plaatsen.
Ik wil full vending serviceWij streven ernaar om zo snel mogelijk contact met je op te nemen.
In ons productiemagazijn worden de automaten gereed gemaakt voor gebruik.
Jij en je collega's kunnen vanaf nu 24/7 gebruik maken van de automaat!
Al ruim 200 klanten zijn erg tevreden met onze full vending service en ontvangen ons wekelijks met open armen. Uiteraard voorzien we de vending machine van een contactloos betaalsysteem, zodat ieder lid eenvoudig kan betalen met pinpas of mobiele telefoon.
Iedere sporter is gebaat bij voldoende energie om de training of een wedstrijd met een goed gevoel af te ronden. Daarom zijn onze automaten uitgerust met diverse drankjes en snacks voor extra energie, maar hebben we ook gezondere keuzes zoals eiwitrepen, suikervrije drankjes of mueslirepen. Zo krijgt elke sporter die extra energie om er nog even tegenaan te gaan!
Zeer klantvriendelijk bedrijf. Je wordt prettig te woord gestaan, men denkt mee en reageren snel. Goede service!
Wij werken als studentenhuisvester al enige tijd samen met DGA Vending en zijn zeer tevreden over service/ snelheid/ kwaliteit en inspraak bij de invulling van de automaten. Verkoopcijfers tonen ook aan dat in de behoefte van de student wordt voorzien.