Omschrijving Vendo G Snack PLUS HS8 Master
De Vendo G Snack PLUS HS8 Master is de jongste automaat binnen ons combiautomaten assortiment. De automaat beschikt over de laatste technische snufjes. De Vendo G Snack PLUS HS8 Master is geschikt voor de verkoop van zowel alle dranken (zowel blikjes als flesjes), verse producten en snacks.
Opties
- Contactloos betaalsysteem
- Biljettenlezer
- Ombouw
- Productlift
Specificaties Vendo G Snack PLUS HS8 Master
Afmetingen: H X B X D: 1830 x 980 x 845 (mm)
Gewicht (Netto): 295 kg
Maximaal aantal selecties per plateau: 8
Aantal plateaus: 6
Maximale capaciteit: 56 selecties
Protocol: Executive / MDB
Temperatuurbereik: +2°C t/m + 18°C
Informatie over de aanschaf van een combiautomaat
Een optie is om de combiautomaat zelf te beheren. Hierbij vult u de combiautomaat met uw eigen producten en de volledige opbrengsten uit de automaat komen ten goede aan u. Daarnaast biedt DGA Vending een full vending service aan. Hierbij garanderen wij dat u geen enkel omkijken heeft naar de combiautomaat.
Een combiautomaat is over het algemeen geen apparaat wat men dagelijks aanschaft. Er zijn diverse machines van verschillende merken op de markt. Iedere machine heeft zijn eigen mogelijkheden, functies en opties. Het is dan ook niet gek dat u bij aankoop van een combiautomaat niet direct weet welke automaat het beste past bij uw locatie, budget en de producten die u in de automaat wilt verkopen. Een combiautomaat is een investering waar u lang plezier van heeft en die zichzelf terugverdiend. Een juiste keuze is hierbij van essentieel belang. DGA Vending denkt graag met u mee.
Wij gaan graag met u in gesprek om te bekijken welke wensen en behoeften u heeft omtrent de combiautomaat. Zoals welke producten u in de automaat wilt verkopen. DGA Vending adviseert u graag en kijkt samen met u naar de beste optie. Voor aankoop stelt DGA Vending de verkoopvakken af op maat voor de producten die u wilt verkopen. Tevens worden de temperatuur en prijzen in de automaat naar wens ingesteld. Op alle gereviseerde automaten geven wij standaard drie maanden garantie.
Ook interesse in een combiautomaat en wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op. Bel naar 0639170757 (Brian) of 0614697997 (Jurriën). U kunt ons ook via de e-mail bereiken: info@dga-vending.com.